3 lipca 2019 Brak komentarzy admin Double , ,

Każdy z nas chociaż raz myśląc o swojej przyszłości skłaniał się ku kupieniu domu na działce, ewentualnie kupieniu mieszkania w mieście. Kto z nas nie chciałby mieć własnej nieruchomości.

Dzisiaj nieruchomości to najlepsza możliwa instytucja. Działka albo dom to najbezpieczniejsze instytucje, ponieważ nie będą one tanieć, wręcz przeciwnie. Z roku na rok rośnie popyt na nieruchomości, ponieważ rozwarstwia się nasze społeczeństwo. Mamy coraz więcej bardzo bogatych i bardzo biednych osób. Ci bogaci wiedzą, że posiadanie kilku nieruchomości przynosi dochód pasywny, dzięki czemu nawet jeśli stracą pracę albo inne źródło utrzymania – zawsze są właścicielami nieruchomości i co miesiąc otrzymują dochód pasywny w postaci czynszu za wynajem od swoich lokatorów.

Nie opłaca się dzisiaj pozbywać nieruchomości, no chyba, że ktoś zamierza wyjechać na stałe za granicę naszego państwa. Wtedy jak najbardziej.

Jeśli jesteśmy młodymi ludźmi i dopiero zaczynamy przygodę z karierą, dorabianiem się, ale już jesteśmy na tyle dojrzali i świadomi, możemy wziąć kredyt na dom. Super rozwiązania proponują nam banki, które robią ukłon w stronę klienta i pozwalają na dopasowanie idealnego kredytu do osoby.

Na przykład biorąc kredyt możemy ponegocjować nad warunkami. Rata kredytu może być mniejsza, za to wydłuży się czas spłacania kredytu. Można spróbować zrezygnować z ubezpieczenia kredytu (jeśli tylko umowa kredytu na to pozwala), dzięki czemu możesz oszczędzić na zupełnie niepotrzebnych kosztach.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące swojej zdolności kredytowej i nie jesteś pewny czy w ogóle możesz sobie już dzisiaj, albo chociaż w najbliższej przyszłości pozwolić sobie na zakup nieruchomości – nie musisz się martwić. Zawsze możesz zadzwonić i umówić się za spotkanie z doradcą kredytowym, który nakieruje Cię na to, żebyś mógł spokojnie zacząć działać w kierunku zabezpieczenia swojej przyszłości w postaci zakupu nieruchomości i posiadania nareszcie czegoś swojego.

Mając dwój dom nie musisz się martwić, że najemca znowu będzie kazał Ci się wyprowadzić, ponieważ wprowadzi się jego rodzina, nie będziesz musiał już płacić co miesiąc za mieszkanie, które i tak nigdy nie będzie Twoją własnością.

Rata kredytu może przerosnąć nawet z pozoru najodpowiedzialniejszego człowieka, który uważa, że swoje finanse ma pod kontrolą. Jeśli masz jeszcze czas, to wstrzymaj się z kredytem do ostatniej chwili i zbierz jak najwięcej się da wkładu do kredytu. Dzięki wkładowi do kredytu, spłacasz swój kredyt o wiele szybciej i z mniejszymi miesięcznymi ratami! Jesteś dodatkowo bardziej wiarygodny dla banku, który widzi, że byłeś w stanie odłożyć sporo gotówki.

Weź sprawy w swoje ręce już dziś i postaraj się sprawdzić czy i Ty masz zdolność kredytową i czy masz możliwość zakupienia nieruchomości w celu zabezpieczenia swojej przyszłości oraz poprawienia komfortu psychicznego i fizycznego swojego życia.

Być może okaże się to o wiele prostsze niż Ci się to wydawało? Może nawet pożałujesz, że nie zrobiłeś tego wcześniej.